Wednesday , 26 February 2020
Breaking News

BASHA: EUROSTAT PUBLIKON BEMAT E RAMES

KRYETARI I PARTISE DEMOKRATIKE LULZIM BASHA KA REAGUAR NE RRJETIN SOCIAL FACEBOOK MBI TE DHENAT E PUBLIKUARA KETE TE DIEL NGA EOROSTAT. TE PARET NE EUROPE, TE TRETET NE BOTE PAS SIRISE DHE AFGANISTANIT SI AZILKERKUES. EUROSTAT PUBLIKON “BEMAT” E QEVERISE RAMA PER TREMUJORIN E DYTE 2015. SHQIPTARET VARFEROHEN, QEVERITARET MAJMEN. KOKOSHI 200 MILIONESH NUK KA ZGJIDHJE PER KRIZEN POR VETEM SHOW, ARROGANCE DHE MASHTRIME.- PERFUNDON POSTIMIN ETIJ NE FACEBOOK KRYETARII PD BASHA. NDERSA KA PATUR ME QINDRA KOMENTE NGA QYTETARE QE I KANE KERKUAR BASHES QE TE PRIJE NE PROTESTAT E NJEPASNJESHME KUNDE QEVERISJES-RAMA-META TE CILET PO VARFEROJNE SHQIPTARET THONE KOMENTUESIT NE STATUSIN E BASHES

Lexoni dhe kete

META: DO MARRIM ME QETËSI ÇMONTIMIN E GRUSHTIT TË SHTETIT

Pjesëmarrës në këtë grusht shteti është vetë qeveria dhe gjysmë-parlamenti. Presidenti Ilir Meta ka vijuar …