BASHA: MADURO I BALLKANIT I KA ORET E NUMERUARA

Kreu i demokratëve, Lulzim Basha i është bashkuar qytetarëve para drejtorisë së Policisë së Tiranës, që protestojnë për lirimin e të arrestuarve mbrëmjen e djeshme. Basha theksoi se junta e krimit të Edi Ramës i ka orët e numëruara. Junta e krimit i ka orët e numëruara. Maduro i Ballkanit i ka orët e numëruara theksoi Basha.

Ndërsa ftoi qytetarët t’i bashkohen protestës së nesërme të opozitës në orën 18:30, Basha përjashtoi nga protesta ata që ai i ka quajtur pseudo-intelektualët.

Lexoni dhe kete

“GRUPIMI I QENDRES SE DJATHTE” TAKIM NE LEZHE

‘Forumi për zgjedhje të lira’, i organizuar nga ‘Grupimi i Qendrës së Djathtë’, është ndalur …