Saturday , 15 August 2020

BASHA: ME 21 QERSHOR VOTONI ZEF HILN

Lulzim Basha kryetari i Partis Demokratike nga Vau Dejsi, ka ftuar t gjith qytetart q t votojn Zef Hiln n 21 qershor. Gjat ktij takimi festiv, Hila para banorve q kishin mbushur sheshin Nn Tereza, ka prezantuar disa prej prioriteteve pr mandatin 4 vjear.

Basha, ka prcjell nj mesazh t qart pr t gjith votuesit.

Por nga ana tjetr ftoi t gjith votuesit t zgjedhin numrin 15 dhe Zef Hiln.

Lexoni dhe kete

BASHA VIZITON FAMILJET E DËMTUARA NGA TËRMETI

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vizituar këtë të hënë banorët në Manëz të …