Wednesday , 27 January 2021

BASHA ME APEL PËR TË MOSHUARIT

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar këtë të marte një takim me një çift pensionistësh në kryeqytet.

Basha u bëri me dije se virusi është shumë i rrezikshëm dhe detyra e tyre është të ruajnë veten.

Kjo pasi qeveria që e ka për detyrë t’i mbrojë njerëzit, nuk po e bën detyrën e vet. Sipas Bashës, edhe në spitale ka fluks.

Ndër të tjera, Basha ka shprehur shqetësimin se jashtë vëmendjes po mbeten sëmundjet e tjera.

Lexoni dhe kete

META: KOHA PËR TË MENDUAR DHE VEPRUAR PËR SHQIPTARËT

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka publikuar të dhënat e Eurostat për numrin e azilantëve …