Monday , 25 October 2021

BASHA: NË QENDËR TË PROGRAMIT TË PD ËSHTË FAMILJA

Pas pensionistëve, kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka shkuar për vizitë në banesën e një çiftit të sapomartuar, për t’i folur për programin ekonomik të demokratëve.

Basha u tha se në qendër të programit të PD është familja shqiptare, ndërkohë për 8 vite për rininë nuk u kujdes askush.

Nga ana tjetër, çifti i ri i është ankuar Bashës se nuk ka asnjë mundësi për të blerë një shtëpi të re, pasi nuk ka mundësi ekonomike.

Lexoni dhe kete

RAMA I PËRGJIGJET AKUZAVE TË BASHËS

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit iu përgjigj akuzave të Lulzim Bashës. Rama tha …