BASHA NE VAUN E DEJES: PERGJEGJES PER VARFERINE ESHTE RAMA!

Kryetari i Partis Demokratike, Lulzim Basha eshte ndalur ne Bashkine e Vaut te dejes. Kryetari I PD Basha tha se Edi Rama sht shkaktari i ksaj situate pr shkak t keq-qeverjes, mosmbajtjes s asnj premtimi, krimit dhe korrupsionit.

Sot Edi Rama, theksoi lideri i opozits nuk ka asnj bilanc, asnj premtim t mbajtur, ka ve keqqeverisje, varfri dhe mjerim. Ndrsa po vjen prballja me qytetart ai ka filluar srish me mashtrimet e tij pr tua hedhur shqiptarve. Sot, nuk ka shqiptar q e beson m Edi Ramn dhe bandn e tij t hajdutve n pushtet tha ne fjalen e tij Lulzim Basha teksa mori premtimin e banoreve per nje vote bindese ne vitin 2017.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …