BASHA PARALAJMËRON: GATI ORGANIZIMI I PROTESTAVE

Pas shembjes së teatrit dhe takimit me aleatët në selinë blu, kreu i PD, Lulzim Basha, bëri me dije vendimin politik. Basha tha se vendi drejtohet nga një kriminel dhe hajdut ordiner që ka marrë peng shtetin e shqiptarëve.

Kështu, Basha bëri me dije se do nis organizimi i protestave.

Ndër të tjera, Basha tha se për aktin e sotëm do të ndëshkohën të gjithë autorët, nga Rama tek më i keqpëdoruri.

Lexoni dhe kete

BASHA: RAMAVIRUSI KA FRIKË NGA ZGJEDHJET E LIRA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se Ramavirusi ka frikë nga zgjedhjet e lira. …