Monday , 25 October 2021

BASHA PREZANTON PROGRAMIN E PD PËR SHËNDETËSINË

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka prezantuar këtë të hënë programin për shëndetësinë.

Misioni ynë është të rimëkëmbim vendin dhe të ringjallim shpresën.

Dhe që të ecim përpara, e keqja duhet të largohet theksoi Basha.

Basha tregoi pikat kryesore të planit të PD…

Lexoni dhe kete

RAMA I PËRGJIGJET AKUZAVE TË BASHËS

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit iu përgjigj akuzave të Lulzim Bashës. Rama tha …