Thursday , 6 October 2022

Basha prezanton Voltana Ademin si kandidate per bashkine Shkoder

Ka zgjedhur sheshin perpara bashkise per te prezantuar te zgjedhuren e bazes dhe partise demokratike si fitoren e padiskutueshme te 21 qershorit, kandidaten per bashkine Shkoder Voltana Ademi. Kryetari I partise demokratike ne prezamtimin e candidates Ademi ftoj qytetaret qe te zgjedhin zerin dhe premtimin e se ardhmes, ndersa leshoj nje lum akuzash ndaj dyshes Rama-Meta te cilet per 2 vite rikthyen eksondin

Kandidatja Voltana Ademi tha se do te punoje fort per Shkodren ndersa ftoj do qytetare qe ti bashkohet nismes per te patur nje qytet Europian

Me pas Basha ka bre nje xhiro ne pedonalen e cila I ka dhene nje tjeter pamje qytetit te Shkodres dhe eshte simbol I investimeve gjate qeverisjes se partise demokratike.

Lexoni dhe kete

HAPJA E NEGOCIATAVE, NGRIHET FLAMURI I BE PARA KRYEMINISTRISË

Në godinën e kryeministrisë është ngritur këtë të mërkurë flamuri i BE-së pas hapjes së …