Wednesday , 25 November 2020

BASHA: RAMA CENSUROI ZERIN E PROTESTUESVE NE MEDIA

Kreu i PD-s Lulzim Basha ka reaguar pas fjalimit t Edi Rams, q u mbajt n t njjtn koh me protestn e qytetarve kundr ligjit t plehrave.

Pasi u hoqi t drejtn pr t vendosur me referendum, Edi Rama u hoqi sot qytetarve edhe zrin e protests duke bllokuar mediat me nj fjalim ordiner mbi qeverisjen e tij te korruptuar e t zhytur n krim.Edhe pse i quan mediat e kazanit, ju ushtron presion dhe kontroll t rrept.Kto jan vetm shenjat e nj fundi t turpshm te nj oligarkie plehrash.Nuk i ndalon dot qytetart, duke u hequr zrin nga ekrani.Ata do t jen edhe m t shumt edhe m t palkundur.Ata do t vendosin pr importin e mbetjeve.Ata, qytetart, populli, asnj parti, asnj qeveri, shkruan Basha n Facebook.

Lexoni dhe kete

KRYEKOMUNARI I MITROVICËS NË KRAH TË LIDERIT TË PD

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pritur këtë të hënë në një takim kryekomunarin …