Friday , 3 December 2021

BASHA: RAMA PO BËN FUSHATË PËR TË MBULUAR KRIMET

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë mbrëmjen e së shtunës në një tjetër konferencë për mediat. Basha tha se Rama po përpiqet të heqë vëmendjen nga përgjimet, duke u përpjekur t’i kalojë ato si një gjë normale dhe duke mos bërë as përpjekjen minimale të distancohet. Sipas Bashës, Edi Rama po bën një fushatë për të mbuluar krimet e rënda.

Për Bashën, kriza politike ka lindur nga bashkëpunimi i Ramës me krimin.

Ndër të tjera, Basha falenderoi edhe qytetarët për pjesëmarrjen masive në protestën e fundit.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBLEDHJE PËR TË AFRUAR SA MË SHUMË GRA NË PARTI

Partia Socialiste dega Shkodër ka organizuar një mbledhje, ku në fokus ishte përcjellja e mesazhit …