BASHA: RAMAVIRUSI KA FRIKË NGA ZGJEDHJET E LIRA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se Ramavirusi ka frikë nga zgjedhjet e lira. Pas takimeve të kryera në zonën e Kënetës në Durrës, Basha thekson se Ramavirusi ka shkatërruar ekonominë dhe vendet e punës, duke shtuar hallet për banorët, të cilët janë goditur rëndë dhe nga tërmeti i 26 nëntorit.

Lulzim Basha premtoi se do angazhohet për të ndaluar të keqen në interesin më të mirë të qytetarëve.

Lexoni dhe kete

AMULI: RAMA PO MANIPULON SHQIPTARËT

Procesi me të cilin ka hyrë PD është mëse i qartë dhe përzgjedhja e kandidatëve …