Saturday , 27 November 2021

BASHA: REZULTATI I 25 PRILLIT NUK DO TË NJIHET KURRË

Teksa zhvilloi një takim me strukturat e PD-së në Durrës, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 25 prilli është një masakër elektorale, ku vullneti i zgjedhësve u tjetërsua nga krimi i organizuar, shitblerja e votës dhe shkrirja e shtetit me partinë dhe shkrirja e partisë me shtetin.

Ky rezultat nuk do të njihet kurrë theksoi Basha.

Fundi i kësaj beteje është një dhe vetëm një, përmbysja e këtij regjimi dhe vazhdimi i betejës tonë për ta çuar Shqipërinë dhe shqiptarët drejt së ardhmes që meritojnë shtoi Basha.

Sipas Bashës, PD nuk ka dhe nuk do të ketë bashkëpunim me krimin.

Lexoni dhe kete

BERISHA: 11 DHJETORI DO TË JETË FILLIMI I REVOLUCIONIT PAQËSOR

Pavarësisht vendimit të Bashës për mbledhjen e Kuvendit më 18 dhjetor, Sali Berisha ka theksuar …