Friday , 30 October 2020

BASHA: SHQIPËRIA ME NUMRIN MË TË ULËT TË TESTIMEVE

Shqipëria vazhdon të mbetet vendi me numrin më të ulët të testimeve.

Shprehet kështu kreu i PD, Lulzim Basha, teksa zhvilloi një tjetër komunikim me gazetarët.

Kam kërkuar rritjen e numrit të testimeve dhe qeveria të zbatojë planin me 5 pika tha Basha.

Qeveria nuk ka plan tjetër përveç gjobave shton Basha.

Lexoni dhe kete

BASHA: PACIENTËT ME COVID-19 NUK KANË KU TË PËRPLASEN

Kryedemokrati, Lulzim Basha, ngriti akuza të rënda ndaj qeverisë për çështjen e menaxhimit të pandemisë. …