Sunday , 25 October 2020

BASHA: SHQIPTARËT E KANË KUPTUAR SE KA ARDHUR KOHA PËR NDRYSHIM

Gjithë shqiptarët e kanë kuptuar që ka ardhur koha për ndryshim. Ne kemi shpalosur planin e rimbëkëmbjes ekonomike, që është fuqizimi i biznesit i sipërmarrjes, që është lënë pas dore.

Kështu shprehet kreu i PD, Lulzim Basha, që shton se do ketë mbështetje edhe për ato që kanë humbur vendin e punës.

Deklaratat, kryedemokrati Lulzim Basha i bëri teksa zhvilloi një vizitë në një fasoneri në Vorë.

Lexoni dhe kete

PËRZGJEDHJA E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË NË PARTINË DEMOKRATIKE

Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve pranë PD-së përmbylli të enjtën proçesin për përzgjedhjen e kandidatëve …