Tuesday , 29 September 2020
Breaking News

BASHA, TAKIM ME PUNONJËS TË FASONERIVE

Kryedemokrati Lulzim Basha zhvilloi këtë të enjte një takim me punonjës së fasonerive në Fushë Krujë. Basha tha se shqiptarët sot po përballen me mungesën e ndihmës së qeverisë të premtuar gjatë pandemisë, ndërkohë punonjëset shprehen shqetësimet e tyre.

Sipas Bashës, Rama zgjodhi të ndajë paratë dhe pasuritë e shqiptarëve me oligarkët, duke i braktisur njerëzit kur ata kanë më shumë se kurrë nevojë për mbështetje.

Lexoni dhe kete

PROTESTË E BANORËVE TË FSHATIT HOT I RI

Banoret e fshatit Hot i Ri te Shkodres kane bllokuar per rreth 20 minuta aksin …