BASHA: TË BËHEN SA MË SHUMË TESTIME TË POPULLSISË

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka vënë theksin që të bëhen sa më shumë testime të popullsisë, në të kundërtën thekson ai, e gjithë sakrifica e këtyre tre javëve do të shkojë dëm. Deklaratën kreu i PD e bëri gjatë një komunikimi me gazetarët nga selia e PD.

Sipas Bashës, nuk është koha për të bërë politik dhe ky është momenti që të gjithë forcat të përqendrohen në kapërcimin me sukses të kësaj beteje.

Lexoni dhe kete

REFORMA ZGJEDHORE, REAGON PËRSËRI ILIR META

Ndërsa publikoi një shkrim të BB-së që thoshte se nga kriza e COVID Shqipëria do …