BASHA: TE BEJME QEVERI TEKNIKE DHE MIRATOJME VETTINGUN

Kreu i Partis Demokratike, Luzim Basha, iu prgjigj akuzave t mazhoracs se opozita po krkon t bllokoj vettingun. N parlamentin e improvizuar n adrn e protests, Basha tha se dngla e tyre si beson askush, ndrsa lshoi dhe nj sfid pr kryeministrin Rama.

Gjat punimeve t parlamentit, opozita mungoi n salln e seancave, por prfaqsuesit e PD than se do ta zhvillojn debatin e tyre parlamentar n adrn e vendosur n bulevardin Dshmort e Kombit. Kreu i demokratve paralajmroi intensifikim t protestave.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …