Friday , 18 September 2020

BEQAJ: I PLAGOSURI JASHTE RREZIKUT PER JETEN

Menjehere kane mberritur ne Shkoder Minisri I shendetsise Ilir Beqaj dhe Ministria e mbrojtjes Mimi Kodheli. Beqaj tha se I plagosuri ndodhet jashte rrezikut per jeten.I plagosuri Gerald Baramua eshte nisur me autoambulance drejt spitalit te traumas ne Tirane. Pervec ministres se mbrojtjes ne Shkoder eshte nisur edhe Ministri i Brednshem Sajmir Tahiri. Ndersa viktimat jane derguar prane morgut te spitalit rajonal te Shkodres

Lexoni dhe kete

COVID-19 HYN NE GJYKATEN E KURBINIT

Në gjykaten e Kurbinit janë ndërprere proçeset gjyqësore përjashto vetem rastet urgjente, pasi tre zyrtar …