Saturday , 24 March 2018

BERISHA: S’NA INTERESON TEUTA. VLLAZNIA FITON NDAJ FLAMURTARIT

Vllaznia patjetër që do të synojë dhe do të arrijë të fitojë ndaj Flamurtarit në ndeshjen e rradhës. Kjo është deklarata e bërë sot në konferencën për shtyp të pragndeshjes nga futbollisti i saj, shqiptari i Maqedonisë Sedat Berisha. Ai ndër të tjera thotë se Vllaznia nuk e ka mendjen tek rivali i saj Teuta por thjesht duhet të bëjë mirë detyrat e saj.

Kjo ka qenë intervista e tij e parë që prej momentit të ardhjes tek skuadra shkodrane dhe Berisha shprehet i lumtur për pritjen që i është bërë dhe ka premtuar të bëjë maksimumin për Vllazninë.

Ndeshja Vllaznia- Flamurtarit do të luhet të hënën pasdite në orën 17.00 në stadiumin “Loro Boriçi” dhe ndërkohë klubi shkodran ka bërë të ditur se shitja e biletave ka filluar që paraditen e së dielës. Padyshim që mbështetja e tifozëve është e nevojshme në këto momente për ekipin shkodran i cili ndodhet në pozita jo komode në renditje.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA- SKËNDERBEU SHTYHET PËR MË 29 MARS

Ndeshja Vllaznia- Skënderbeu e vlefshme për javën e fundit të fazës së tretë të kampionatit, …