Sunday , 25 October 2020

Betej bukurie mes motrave Kardashian

Ajo sht m e famshme por mesa duket edhe motra e saj nuk mbetet pas t paktn sa i prket bukuris. Mesa duket mes motrave Kim dhe Khloe Kardashian ka nisur nj betej bukurie mes motrave Kardashian Kim dhe Khloe Kardashian.

Dalja e tyre e fundit s bashku ka qen n Los Angeles dhe i shohim t veshura t dyja kok e kmb me t zeza ku duken n form perfekte. Njra biondje dhe tjetra brune, Kim dhe Khloe, t dyja trheqin vmendjen.

Lexoni dhe kete

Kjo e hene, dita me e trishte e vitit!

Dita e sotme sht quajtur E hna blu dhe konsiderohet si dita m e trishtuar …