Saturday , 26 September 2020

BICAJ: SYNOJ FITIMIN E KUPS ME VLLAZNIN

Ndryshe nga drejtuesit e Vllaznis q ende nuk kan dal me objektivat pr sezonin e ri, blerja m e fundit e tyre, mbrojtsi Ditmar Bicaj, n prononcimin e tij t par si futbollist kuqeblu ka deklaruar se synimi i tij n Shkodr sht fitimi i Kups s Shqipris ose znia e nj vendi n kampionat q do ta onte ekipin n Kupat e Europs.

 

Ndrkoh, duke folur n lidhje me ardhjen e tij tek skuadra shkodrane, mbrojtsi 26 vjear shprehet i lumtur pr zgjedhjen e br dhe thot se pas marrjes s oferts, nuk sht menduar dy her pr ti thn asaj po

Bicaj sht i mendimit se me nj apo dy prforcime skuadra do t jet pretendente n sezonin e ri megjithat duhet pritur deri n fund. Tifozt n fakt kt gj duan por Cungu dhe drejtuesit e klubin nuk kan dshir t shpallin objektivat pa u mbyllur merkatoja ngaq presin edhe ndonj surpriz tjetr.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA LUAN NESER MIQESOREN E RADHES

Vllaznia ka zyrtarizuar miqesoren e radhes. Keshtu, kuqeblute do luajne neser ndaj Bylisit. Takimi do …