Wednesday , 2 December 2020

BICAJ: TIFOZT ME T DREJT PRESIN NJ VLLAZNI M T FORT

Stadiumi i ri dhe tifozt shkodran presin nj Vllazni m t fort dhe prandaj duhet ti prgjigjemi ktyre krkesave me lojra t bukura dhe rezultate positive. Kjo sht deklarata e br nga ana e mbrojtsit t kuqebluve Ditmar Bicaj. Ndaj Kuksi ai ka zhvilluar ndeshjen e tij t par si futbollist i Vllaznis dhe e pranon se ka patur emocione. Shtatlarti i mbrojtjes e konsideron pozitiv barazimin me Kuksin dhe premton rezultate positive edhe n t ardhmen.

Ndonse ka ende pr tu prmirsuar n repartin e mbrojtjes bashk me Cicmil, e rndsishme pr Bicajn sht se njri nga sulmuesit m t mir t kampionatit shqiptar, kroati Pero Peji nuk shnoi n portn e Vllaznis. Kjo sht positive dhe nj garanci edhe pr t ardhmen e skuadrs kuqeblu.

Lexoni dhe kete

VLLAZNIA U19 FITON 5 – 0 “DERBIN” ME KF SHKODRA

Vllaznia U19 vijon të fitojë në kampionat dhe të kryesojë me meritë renditjen edhe pas …