Saturday , 25 November 2017

BISLIM AHMETAJ PROMOVON LIBRIN NE LEZHE

Poeti dhe Shkrimtari Bislim Ahmetaj ka promovuarnë qytetin e Lezhës librin e tij më të fundit me poezi të titulluar “Edhe zogjtë mashtrojmë”. Në këtë vëllim poetik Ahmetaj ka paraqitur më së shumti dashurinë për dy prinderit e tij. Beslim Ahmetaj thotë nëna e tijë të vetmin gëzim në jeten sa saja ka patur fëmijet dhe ky është qëllimi që ju ka kushtuar librin dy prinderve të tij.

Të pranishmit në këtë promivim librin vlersuan mjeshterinë e përdorur nga Bislim Ahmetaj në shkrimin e pozive.

Promovimi i librit “Edhe zogjtë mashtrojmë” mblodhi në biblioteken Gjergj Fishta të qytetit të Lezhës, Shkrimtar, poet, studues si dhe miq të autorit të këtij libri.

Lexoni dhe kete

PIKTORJA KOSTANDINA LUCA, HAP EKSPOZITEN NE LEZHE

Nxënësja e shkolles “Gjovalin Gjadri” Kostandina Luca është prezantuar me një ekspozite pikture të hapur …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin