BLUSHI: KY PARLAMENT I KA ORET E NUMERUARA

Un shpresoj q t gjendet. Kjo q po ndodh sht qesharake, klas politike e paprgjegjshme. T jesh antar i Parlamentit. Kjo q ndodhi dy ditt e fundit sht e turpshme. Shpresoj q t kaloj.

Rndsi ka q t kaloj. Un do t votoj do rast. Kam ardhur pr t votuar sot, kam 6 muaj q pres. Do t votoj reformn n drejtsi pa kushte.

Klasa politike gjen marrveshje pr t mos u marr vesh. Kjo ka krijuar neveri te komuniteti ndrkombtar. Ky parlament i ka t numruara ort pr fat t keq. Mir do ishte q reforma n drejtsi t votohet me 140 vota, nuk e di do ndodhi apo jo, tha deputeti i PS Ben Blushi.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …