BOKSIERT E VLLAZNIS, NESR N KUPN E SHQIPRIS

Boksiert e Vllaznis sot kan zhvilluar prgatitjet e fundit prpara nisjes pr n Durrs, pr t marr pjes n ndeshjet e Kups s Shqipris q do t zhvillohen atje pr dy dit me rradh, t premten dhe t shtunn.

N kt aktivitet, ekipi shkodran nuk do t ket t gjith boksiert n dispozicion ngaq Asmer Bilali dhe Kristian Shytani vazhdojn t ken probleme shndetsore megjithat trajneri Zef Gjoni, n nj prononcim pr televizionin Rozafa do t deklaronte se objektivi i Vllaznis do t jet srish fitimi edhe i ktij trofeu.

Finalet e Kups s Shqipris pritet t dhurojn sfida shum interesante ashtu si n garat e kampionatit dhe natyrisht q boksiert e Vllaznis jan prgatitur pr ti sfiduar srish t gjith kundrshtart e tyre dhe pr ta sjellur edhe kt trofe n qytetin e tyre.

Lexoni dhe kete

BRDARIÇ: NDAJ TIRANËS VLEN VETËM FITORJA PËR VLLAZNINË

Vllaznia do të luajë pasditen e së shtunës ne ora 13:00 në stadiumin “Loro Boriçi” …