Monday , 25 October 2021

BUSHATI: ME 25 PRILL DO KEMI NDRYSHIMIN E KËRKUAR

Drejtuesi Politik i PD-së në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, i ftuar në emisionin “Autochthonous” në TV Rozafa u shpreh se PD do marr 7 mandate dhe se të gjitha zonat do jenë të përfaqësuara.

Bushati shtoi se tashmë koha është për ndryshim dhe se PD është alternativa e të gjithë shqiptarëve…

Bushati shtoi se gjëndja ekonomike dhe sociale është renduar ndjeshëm ndërsa PD ka programin e vet. Ndërsa shprehet se ndryshimi është shumë i rëndësishem i cili do ndodh me 25 prill.

Lexoni dhe kete

RAMA I PËRGJIGJET AKUZAVE TË BASHËS

Kryeministri Edi Rama nga foltorja e Kuvendit iu përgjigj akuzave të Lulzim Bashës. Rama tha …