Breaking News

BUSHATI: QEVERIA DO I SHKOJ DERI NE FUND LUFTES KUNDER KRIMIT

Qeveria shqiptare do i shkoj deri në fund luftës kundër krimit të organizuar, deklarata ka ardhur nga ministri i Europes dhe punëve të jashtme, gjatë degjesës me strukturat e partise socialiste për buxhetin e vitit 2018- te.

Sipas Bushatit kjo situatë është e sponsorizuar nga opozita me sulme artificiale.

Akuzat për lidhjen e krimit me politiken mbeten  tema e ditës në vendin tonë.  Bushati ka evituar të përmend emrin e deputetit Saimir Tahiri duke u mjaftuar me vendosmerine e kesaj qeverie ne luften kunder krimit te organizuar.

Lexoni dhe kete

NDREU: QEVERIA E KA NE QENDER TE VEMENDJES LEZHEN

Investimet në Lezhë do të jenë të vazhdueshme, pasi Qeveria Shqiptare e ka në qender …