BUSHATI: THIRRJET E BASHES, PER TE BLLOKUAR REFORMEN NE DREJTESI

Thirrjet per destabilitet dhe kaos jane ne fakt thirrje per te bllokuar reformen ne drejtesi. Deklarata erdhi nga ministri Jashtm Ditmir Bushati nga qyteti i Shkodres ndersa komentoi thirrjet e liderit t opozits pr tiu prgjigjur ksaj qeveri me dhun.

Shefi i diplomacis shqiptare e cilsoi krkesn e opozites per qeveri teknike si jopolitike dhe jologjike. Sipas Bushatit kto krkesa kerkojne te shmangin agjenden e reformes ne drejtesi

Deklaratat e ministrit Bushati erdhen pas takimit t me strukturat e FRESSH- Shkoder

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …