ELA: VOTA E 21 QERSHORIT PR NR. 47

Vota e 21 qershorit duhet t shkoj pr numrin 47 q prfaqson Lvizjen socialiste pr Integrim dhe pr drejtimin e duhur. Me kto fjal, deputeti Agron ela e nisi takimin me antar e simpatizant t ksaj force politike t rajonit 4, ku prezantoi edhe nj prej kandidateve pr kshillin bashkiak Rezarta Zambakun.

ela renditi edhe investimet e bra prgjat ktyre viteve, t cilat kan patur iniciativn e tij dhe mbshtetjen e qeveris. N t njjtn linj ishte edhe koordinatori Gzim Podgorica duke krkuar votn pr LSI-n.

Vet kandidatja Zambaku falenderoi t gjith t pranishmit n kt takim, ndrsa ftoi q vota e 21 Qershorit t jet pr LSI-n q edhe Shkodra t ec n drejtimin e duhur, pr m shum zhvillim dhe mirqnie.

Lexoni dhe kete

VËSHTIRËSITË EKONOMIKE DHE PROBLEMATIKAT E TREGUT

Drejtuesi politik i PD në Qarkun Shkodër, Helidon Bushati, zhvilloi një vizitë në fshatin Kosmaç, …