Breaking News

CUNGU: KJO SHT VLLAZNIA. NGULITENI MIR N KOK

Barazimi i arritur ndaj Partizanit sigurisht q ka entuziasmuar s teprmi trajnerin e Vllaznis Armando Cungu. I larguar nga fusha prej gjyqtarit, ai ka shprthyer ndaj tyre por edhe njerzve t tjer q jan kundr skuadrs s tij duke thn se ajo nuk ka pr t rn nga kategoria sepse sht djepi i futbollit shqiptar.

Ndrkoh, n ann tjetr, trajneri i Partizanit Agostineli ka fajsuar mungesn e fatit pr mosmarrjen e trepikshit n kt takim nga skuadra e tij.

N kt mnyr, Vllaznia n fushn e saj tregon edhe njher tjetr se do t jet nj kock shum e fort pr do ekip dhe prderisa ndali Sknderbeun e Partizanit, sigurisht q do ta bj me do ekip tjetr.

Lexoni dhe kete

KADIJA: MUNGOJNË PASQYRAT FINANCIARE TË K.F “VLLAZNIA”

Mungesa e pasqyrave financiare të vitit 2018-te të cila janë dashur të miratohen nga Keshilli …