Tuesday , 21 November 2017

CUNGU: OBJEKTIVI, MIMINALISHT MESI I TABELËS SË RENDITJES

Në konferencën e sotme për shtyp përkrah administratorit Astrit Gjyrezi ka qenë i pranishëme dhe trajneri i ekipit të Vllaznisë Armando Cungu. Duke folur për startin e kampionatit, ai ka bërë të ditur se është përgjithësisht i kënaqur me merkaton e zhvilluar dhe do të tentojë ta nisë kampionatin me fitore në ndeshjen e parë ndaj Lushnjës.

Sakaq, i pyetur në lidhje me objektivat që do të ketë Vllaznia në sezonin e ri, trajneri Cungu është përgjigjur se minimalisht do te jete mesi i tabeles se renditjes.

Ndeshja Lushnja- Vllaznia do të luhet ditën e dielë në orën 16.00 në stadiumin e qytetit të Fierit dhe ekipi shkodran padyshim që do të kërkojë të startojë me fitore kampionatin e ri.

Lexoni dhe kete

VOLEJBOLL, VLLAZNIA MUND TEUTËN DHE FUTET NË KATËRSHE

Vllaznia në volejboll për meshkuj është rikthyer sërish tek fitorja në kampionat. Pasditen e së …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin