Wednesday , 25 November 2020

CUNGU: VLLAZNIA DO PIK EDHE ME SKNDERBEUN

Vllaznia do t shfrytzoj momentin e mir q po kalon dhe do t krkoj t marr pik edhe ndaj Sknderbeu kampion n fuqi. Kjo sht deklarata e br nga trajneri Armando Cungu nj dit para ndeshjes. Sipas tij, skuadra I ka mundsit pr ta br nj gj t till.

Nga ana tjetr, numri 1 I pankins shkodrane ka sqaruar edhe prplasjen me futbollistin Yll Hoxha duke e konsideruar at t ekzagjeruar nga ana e medias.

Ndeshja Vllaznia- Sknderbeu do t luhet ditn e diel n orn 17.00 n stadiumin Loro Borii dhe sigurisht q shkodrant do t krkojn t marrin trepikshin n mnyr q t konsolidojn edhe m shum pozitat e tyre n renditje.

Lexoni dhe kete

BRDARIÇ: VLLAZNIA SYNON FITOREN EDHE ME TEUTËN

Festa e fitores ndaj Tiranës është lënë pas në kampin shkodran dhe të gjithë duken …