CUNGU: VLLAZNIA E VENDOSUR PR FITORE NDAJ BYLISIT

Pasditen e s mrkurs n orn 17.00 n Reshit Rusi do t luhet ndeshja e fundit e kampionatit, ajo n mes Vllaznis dhe Bylisit.

Pavarsisht se ka zra q tashm n kampin shkodran pas sigurimit t mbijetess, nuk ka nj vlersim ashtu si duhet pr ndeshjen, sht trajneri Armando Cungu q e hedh posht kt gj duke folur me vendosmri pr nj objektiv t vetm n kt takim, fitoren dhe sigurimin e vendit t gjasht n renditje.

Vlersimi pr kt takim duket maksimal dhe kt e tregon fakti q ekipi i Vllaznis do t grumbullohet srish nj nat para ndeshjes ndrkoh q stafi teknik do t ket n dispozicion t gjith futbollistt me t cilt do t tentoj ti bj mbylljen e duhur ktij sezoni.

Lexoni dhe kete

ARTAN KALAJA: ABSURDE, MË LARGUAN PAS 5 MUAJSH PUNË

Pas pesë muajsh punë tek ekipi i volejbollit të të rriturave të Vllaznisë, trajneri Artan …