Thursday , 27 January 2022

CUNGU: VLLAZNIA NË GJËNDJE KOMODE, POR TË BËJË KUJDES

Vllaznia është në një gjëndje komode, por janë edhe 2 faza për tu luajtur. Prandaj, shkodranët duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të mos kenë eufori. Deklarata vjen nga trajneri shkodran, Armando Cungu.

Blerja më e mirë për Cungun këtë sezon te Vllaznia e ka një emër…

Sipas tij, ndeshja me Laçin është e rëndësishme dhe mund të jetë vendimtare për objektivat e Vllaznisë.

Për Cungun, Laçi dhe Partizani janë rivalët e Vllaznisë në luftën për titull.

Lexoni dhe kete

BRDARIÇ: VLLAZNIA ASNJË NËNVLERËSIM PËR EGNATIAN

Vllaznia do të luajë pasditen e së premtes ndaj Egnatias sfidën e rradhë për kampionat. …