DEKLARATA E RAMËS PËR PËRMBYTJET, REAGON ASHPËR BASHA

Pas deklaratave të kryeministrit Rama për përmbytjet, ka reaguar menjëherë edhe kreu i PD, Lulzim Basha.

Nga selia blu, Basha tha se Rama bëri 2 orë propagandë me fatkeqësinë dhe ai prodhon vetëm dështime.

Gjithashtu, Basha theksoi se përmbytjet erdhën nga kaskada.

Mes te tjerash, Basha tha se është koha që Ramën ta largojnë shqiptarët, pasi prodhon dështime.

Lexoni dhe kete

RADHE DHE KAOS NE QENDREN E VAKSINIMIT ANTI-COVID NE LEZHE

Këto janë pamjet para qendrës së vaksinimit anti-covid në qytetin e Lezhës. Dita e dytë …