Friday , 30 October 2020

DEKRETI I PAPA FRANÇESKUT PER 38 MARTIRET, REAGON KRYEMINISTRI RAMA

Pas lajmit të firmosje së dekretit të martirizimit të 38 martirëve të kishës katolike shqiptare nga Papa Francesco, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama.

“Krenari Kombëtare për martirët dhe përulje me respekt të thellë për Papa Fraçeskun”, shkruan kreu i Qeverisë në Facebook.

Lexoni dhe kete

MUAJI I NDĂ‹RGJEGJĂ‹SIMIT PĂ‹R KANCERIN E GJIRIT

Operatori i ShĂ«rbimeve tĂ« Kujdesit ShĂ«ndetĂ«sor ShkodĂ«r, nĂ« kuadĂ«r tĂ« mbylljes sĂ« muajit tĂ« ndĂ«rgjegjĂ«simit …