Tuesday , 29 September 2020
Breaking News

Demokristianet: Te largojme politiken e vjeter!

Zgjedhjet e fundit ne greqi duhet te jene nje reflektim edhe per votuesit shqiptare qe ne zgjedhjet vendore te qershorit. Nenkryetari i partisedemokristiane eduart ndocaj e komenton kete moment si nje alternative qe i zgjedhuri i qytetareve te lezhes te jete per qytetaret dhe jo seksere te politikes.

Ndocaj ka bere te ditur se demokristianet shqiptare tashme kane mbeshtetjen e partive demokristiane udheheqenese ne europe, gje e cila e ben kete force poltike nje siguri me shume per te ardhmen e lezhes dhe neser edhe te gjithe shqiperise.

Unifikimi i demokristianeve shqiptare tashme ka nisur dhe kjo do te vijoje ka deklaruar kreu i partise demokristiane nard Ndoka. Sipas tije bashkimi me frontin demokristian eduart ndocaj dhe lancimi i tije si kandidat per bashkine e lezhes eshte nje vlere e shtuar qe do te jete ne sherbim te qytetareve.

Lexoni dhe kete

PD NIS FUSHATËN ELEKTORALE

Ka nisur faza e tretë e përzgjedhjes së kandidatëve për deputetë të Partisë Demokratike. Procesi …