Saturday , 24 October 2020

DENIMI I BERISHES, GRUPI I PD- se BOJKOT PARLAMENTIT

Dnimi i Sali Berishs me 10 dit prjashtim nga Parlamenti ka br q PD t kushtzoj srish marrdhniet me Kuvendin. N mbledhjen e sotme t grupit parlamentar t PD sht vendosur t bojkotohet seanca parlamentare e s enjtes.

Kujtojm se ditn e enjte ish-Kryeministri Sali Berisha bri thirrje nga salla e parlamentit t pajisen shqiptart me arm dhe m pas sqaroi se duhet t ndryshoj ligji i armve.

Byroja parlamentare vendosi ta prjashtoj Berishn pr 10 dit nga punimet parlamentare.

Lexoni dhe kete

PËRZGJEDHJA E KANDIDATËVE PËR DEPUTETË NË PARTINË DEMOKRATIKE

Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve pranë PD-së përmbylli të enjtën proçesin për përzgjedhjen e kandidatëve …