Tuesday , 6 December 2022

DEPUTETI BZHETAJ: M 21 QERSHOR VOTONI ANTON KOKAJN!

Fshati i Grud Fushs n komunn e Gruemirs ka qen ndalesa e radhs e kandidatit t Partis Demokratike pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj n kuadr t takimeve elektorale. Banort e ksaj zone i kan premtuar fitore Anton Kokajt ndrsa i kan br t ditur edhe problemet e ksaj zone, t harruar gjat qeverisjes se majt.
Gjat bashkbisedimit me banort, drejtuesit e PD- s n Malsi t Madhe kan evidentuar faktin se nevojat dhe shqetesimi i komunitetit do t jen nevojat dhe shqetesimi i Anton Kokajt.

Deputeti i PD- s, Gjovalin Bzhetaj ka krkuar nga banort e Grud Fushs q me 21 Qershor t votojn Anton Kokajn.

Kandidati pr bashkin e Malsis s Madhe Anton Kokaj ndrsa ka premtuar se do jet gjithmon pran banorve t ksaj zone ka denoncuar publikisht presionet e deputetit t majt n Malsi t Madhe.

Pritja n Grud-Fush ka qen mjaft entuziaste ndrsa banort kan premtuar mbshtetje maksimale dhe fitore t thell me 21 Qershor.

Lexoni dhe kete

PS SHKODËR MBAN DËGJESËN E RADHËS NË NJËSINË RRETHINA

Taulant Shahmani dhe Valbona Doniku kane qene kandidatet e radhes qe kane prezantuar platformat e …