DEPUTETI ELA TAKIME ME STRUKTURAT

Dega e lvizjes socialiste pr integrim n Shkoder nn kujdesin e deputetit Agron ela ka nisur fazn e diskutimeve dhe shpalosjes s ideve m antart e ksaj force politike, mbi proesin m t rndsishm brenda partise ate te zgjedhjeve. Takimin e radhs deputeti ela e pati me rajonin 3, ku t rinjt por jo vetm i ftoj t bhen pjese e LSI-s, si forca politike q punon pr zhvillimin e vendit dhe uarjen prpara t reformave.

Edhe drejtuesit e ktij rajoni theksuan rndsin q ka kjo faz, prpara mbajtjes s votimeve, q do t nisin me forumin rinor n fund t Majit.

 

N datn 4 Maj do t vij nn mbshtetjen e deputetit ela shfaqja e prgatitur nga forumi rinor n kinema Millenium, m pas do t jen 2 konventat n Tiran dhe zgjedhjet.

Lexoni dhe kete

MEDIU: NË ZGJEDHJET E 25 PRILLIT, QYTETARËT TË SHOHIN INTERESAT E TYRE

Kreu i PR, Fatmir Mediu, zhvilloi disa takime me banorë të zonës së Levanit të …