Saturday , 25 November 2017

DEPUTETI LUAN HARUSHA, DEGJESE ME BANORE TE RRETHINAVE

Ne kuader te degjesave publike qe partia socialiste ka ndermarre ne te gjithe vendin, deputeti I zgjehdur      Luan Harusha u ndal ne njesine administrative Rrethina. Banoret ne shqetesimet e tyre u ndalen tek mungesa e ujit si dhe problemet ne bujqesi.

Deputeti Luan Harusha u premtoi banoreve se do te dergoje prane qeverise shqetesimet e tyre, ndersa tha se degjesat do te vijojne ne cdo fshat.

Motoja e takimeve pas-zgjedhore eshte Bashkeqeverisja me njerezit, per Shkodren qe duam. Nen kete moto Harusha tha se ne mandatin 4-vjecar do te qeveriset perkrah qytetareve.

Lexoni dhe kete

DREJTORET E SPITALEVE, REAGON SPAHIA: EMERIME PARTIAKE

Pas publikimit të listës së drejtorëve të rinj të spitaleve në vend nga ministria e …

Abonohu per lajmet e fundit
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
Abonohu sot per lajmet me te fundit !
×
×
WordPress Popup Plugin