Thursday , 21 February 2019

DEPUTETJA E PD LINDITA METALIAJ NE “AUTOCHTHONOUS”

Shqiptarët kanë më së shumti sot se asnjëherë arsye të protestojnë kundër kësaj qeverie e cila ka vrarë shpresen për shqiptarët. Kjo qeveri dhe ky kryeministër janë të aftë për fasada dhe se tashmë është e dëshmuar plotësisht lidhjet e tyre me krimin dhe drogen. U shpreh kështu deputetja e PD-së  Lindita Metaliaj.

Metaliaj ka qenë e ftuar në emisionin “Autochthonous” në TV Rozafa. Ai u ndal edhe tek mungesa e investimeve sidomos në Bashkitë ky drejtohen nga Partia Demokratike. Metaliaj u shpreh se opozita do e vijoj betejen e saj përmes protestave të ndryshme në gjithë vendin. Sipas saj e vetmja rrugë tashmë ka mbetur protesta pasi opozitës po I ndërpritet fjala e lirë.

Lexoni dhe kete

FLET PROTESTUESI 80-VJEÇAR NGA LEZHA

Ky 80-vjeçar nga Fishta e Lezhës u bë përsonazh kryesor i protestës së 16 shkurit …