Tuesday , 18 January 2022

DEPUTETJA E ZGJEDHUR E PS, TAKIM ME VOLTANA ADEMIN

Deputetja e zgjedhur e PS në Qarkun Shkodër, Edona Bilali, ka zhvilluar këtë të marte një takim në Bashkinë Shkodër me kryebashkiaken Voltana Ademi.

Shkodra dua që të mos shihet në syrin majtas apo djathtas por me frymën e bashkëpunimit u shpreh Bilali për mediat pas takimit.

Në vitin 2021 duhet të fokusohemi tek qytetarët shton Bilali.

E pyetur se a po shërben ajo si një ndërmjetësuese mes Ramës dhe Ademit, Bilali u shpreh…

Lexoni dhe kete

KRYESIA E PD PËRJASHTON SALI BERISHËN NGA PARTIA

Kryesia e PD ka përjashtuar nga Partia Demokratike ish-kryeministrin Sali Berisha dhe disa anëtarë të …