Sunday , 21 January 2018

DEPUTETJA IZMIRA ULQINAKU VIZITE NE SHTEPINE E FEMIJES 0-6 VJEÇ

Deputetja e Partise Demokratike ne Qarkun Shkoder, Izmira Ulqinaku sebashku me te rinjte e Forumit Rinor te Partise Demokratike Shkoder organizuan kete te diele nje akt bamiresie ne shtepine e foshnjes 0 – 6 vjec ne qytetin e Shkodres. Ato dhuruan pako te ndyryshme per femijet e kesaj shtepi, nderkohe ne fjalen e saj deputetja Ulqinaku u shpreh se femijet e kesaj shtepie kane nevoje per dashuri. Ajo i beri thirrje grave te Shkodres qe te japin perkujdesje dhe dashuri ndaj ketyre femijeve.

Gjithashtu, deputetja Ulqinaku uroi edhe te gjithe qytetaret me rastin e festes se krishtlindjeve dhe vitit te ri 2018.

Lexoni dhe kete

SHULLANI: NDALNI VRASJET PËR DROGË!

Kryetari i misionit të pajtimeve të gjaqeve në Qarkun e Shkodrës, Nikollë Shullani ka një …