Wednesday , 27 June 2018

DHUNA, AVOKATI I POPULLIT NIS HETIMET!

Ne lidhje me akuzat per dhune ndaj 30 vjecarit Bahri Malaj institucioni i avokatit t popullit ka nisur nj grup pune n kryeqndrn e veriut, duke nisur hetimet e plota pr t zbardhur nse ka patur dhun ndaj 30 vjearit.

Sipas perfaqesuesit te avokatit te popullit do merren ne pyetje te gjithe personat qe kane dijeni mbi kete ceshtje e me pas avokati I popullit do bej edhe rekomandimin perkates.

Familjaret e 30 vjecarit pretendojne se ai u dhunua ne mjediset e komisariatit te Shkodres mbremjen e se premtes.

Lexoni dhe kete

ADEMI: TE MBLIDHEMI PER TE DISKUTUAR ÇDO GJE QE KA LIDHJE ME VLLAZNINE

Pas dështimit të zhvillimit të mbledhjes së Asamblesë së Përgjithshme të klubit Vllaznia, ka reaguar …