Wednesday , 13 November 2019

DHUNA NE KUVENDE, SHEMBULL NEGATIVE PER TE RINJTE

Qytetaret: Nuk jane shembulli i duhur per te na perfaqesuar!

Dhuna e ushtruar nga dy deputetët socialistë, Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu duke goditur kolegun e tyre demokrat, Gent Strazimiri e cilau transmetua ne media eshte kritikuar nga qytetaret shkodran. Ato shprehen se keto politikan jane shembull i keq per adoleshentet.

Nuk eshte incidenti i pare qe ndodh ne parlamentin Shqiptare dhe qytetaret kerkojne qe kjo lloj politike te marr fund pasi nuk e ndihmon popullin shqiptare. Ndersa me ane te nje reagim zëdhënësi i kryetarit të Kuvendit, Emiljano Aleksi, thekson se Kuvendi distancohet nga publikimi i kësaj videoje.

Lexoni dhe kete

EMĂ‹RIMET E DREJTORĂ‹VE RAJONALĂ‹ NĂ‹ SHKODĂ‹R, DEKLARATĂ‹ NGA PD SHKODĂ‹R

Partia Demokratike dega ShkodĂ«r ka reaguar pĂ«r mungesĂ«n e emĂ«rimeve tĂ« drejtorĂ«ve rajonalĂ« nĂ« ShkodĂ«r. …