Wednesday , 20 June 2018

DIGJET AUTOMJETI NE LAGJEN PERASH TE QYTETIT TE SHKODRES

Nje automjet me targe angleze HV 03 WWB eshte djegur si shkak i nje qarku te shkurter ne paketen elektrike te mjetit. Drejtuesi i mjetit ka qene duke ecur kur ka konstatuar tymin dhe menjehere ka njoftuar zjarrfikeset.

Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Perash mesditen e kesaj te enjte.

Ne vend ngjarje kane mberritur edhe forcat e policise dhe ekspert te zjarrfikeses te cilet po bejn hetim rreth kesaj ngjarje.

Lexoni dhe kete

60-VJEÇARI SHKODRAN U MENDUA SE VDIQ PER SHKAQE NATYRALE, POR E VERTETA ESHTE TJETER

Mehdi Kavaja rreth 60 vjec eshte gjetur pa shenja jete ne punishten e tij ne …