Sunday , 17 February 2019

DIGJET NJE BANESE TE ZONA E TRUMES NE SHKODER.

Nje banese eshte shkrumbuar nga zjarri paraditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur prane zones se Trumes ne qytetin e Shkodres.

Banesa e shtetasit Pjeter Pjetra eshte djegur plotesisht, nderkohe u rrezikuan edhe dy banesa te tjera.

Sipas shefit te emergjencave ne Bashkine Shkoder, Ridvan Bushati, zjarri dyshohet te jete shkaktuar nga shkendija elektrike.

 

Lexoni dhe kete

MINISTRI LLESHAJ, TAKIM NE MALESI TE MADHE

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj nga Shkodra tha se nuk ka asnjë denoncues për rastin …