Friday , 22 January 2021

DITA BOTËRORE E RADIOS

Emisioni “Mirëmëngjes” në Tv Rozafa i ka kushtuar një rubrikë të veçantë Ditës Botërore të Radios, që shënohet me 13 shkurt. Të ftuar për të folur për këtë temë ishin punonjësit e parë të Radio Motiv, të cilët u ndalën edhe tek krijimi i kësaj radio.

Radio Motiv, pjesë e TV Rozafa, është radio e parë private lokale me transmetim në Shkodër.

Lexoni dhe kete

ADEMI: MUNGON BAZA USHQIMORE PËR GJËNË E GJALLË

Me anë të një postimi në facebook, kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka reaguar për …